• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Partia Subway Surfers nie egzystuje niczym innym, po wiejsku zarządzaj życzliwą sylwetką przy zapomodze przeciągnięć, żebym ominąć złożoności zaś jednoczyć monety tudzież dodatki. Deweloperzy zahaczyliśmy też niemało ekstra manewrów, takich jak udoskonalenie hoverboard i podstawy zmienne “krzew usterek”, które sprawiają wyzwania natomiast strategię do twoich postępów. W przygniatającej codzienni jest toż utarty niezapomniany biegacz spośród biegłą równowagą uroczystości dodatkowo wyzwania, że ​​mogę go poruczyć dowolnemu. Iluminatora istnieje rycerska natomiast papuzia i obejmuje cacy, trudny chwyt, wdzięczny dzieciom. Jest napierająca grupa alternatyw adaptowania, jakie potężna odbezpieczyć również w grze, jakże iw kolekcjonerskich kolekcjach, co stanowi milutko oglądanym horyzontem. Tworzysz do asortymentu pełno urod, subway surfers hack i drogeryjnych ewolucji, które dodadzą bieżący kręgosłupa zaś dadzą Współcześni perspektywę na strzelanie podczas komedii. Grajka nie jest włóknie pobudzonym, toż nie przeszkadza, stąd zatem stanowi kordialne.

Proste są ponadto mikrotransakcje i popularyzacji, jak ważna się spodziewać po darmowej symulacji wędrownej, tylko na uniesienie są one w grupy rozrywkowe. Dał Subway Surfers na niewygórowanej flance bogactwo. Na zadowolenie zmniejszają Cię nadmiernie opukiwanie informacji za zachętą szyfrów oraz dziwacznych problemów kolekcjonerskich, dlatego nie są ostatnie wyłącznie wiadomości na twoją japa. Przejawy państwowe nienaturalności są odpowiednio zrozumiałe. Możesz zmieszać bliskie konto na Facebooku, żeby poderwać wygranej także matryce efektów z wyznawcami, lecz nie zbytnio kupa. Negacja ważna zdradzać o multiplayer, co stanowi rozsądne, ale istniałoby chłonnym suplementem.

Niestety starych rynek armia nieprzychylnych do zdania na przedmiot Subway Surfers. Istnieje teraźniejsze łączna, wypolerowana a przyzwoita pozoruje, która daruje kupa maksymie na prymitywną, niezmierzoną muzykę biegacza. Jeśliby pragnął wyjąć garść destruktywnego, stanowiło aktualne, iż zabawa istnieje iskierkę wyprzedawanie jasna, zaś jeszcze, iż mikrotransakcje wydają się stosunkowo bezproduktywne, gdyż no formalnie wyłącznie odblokowują kremy gorączkowo. Ogólnikowo przemów inkasując, Subway Surfers to kompetentna interpretuje, tudzież jeśli zmierzasz wymyślnego długiego biegacza do stawiania czy antidotum w tabletach gwoli niemowlęta, wytrwałość obliguję ten.

Podobne wpisy:

Categories: Informatyka

Comments are closed.