• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co zrobić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą liczbę spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze na właśnie takich ludziach, którzy tak grają. Czyli trzeba trochę zmienić własną strategię gry – dużo lepszym rozwiązaniem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż w zasadzie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chcę także trochę napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś niesamowicie wskazanym jest to, aby nie sądzić, iż OK jest to, aby ciągle grywać. Trzeba robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło: portal

Categories: Sport

Comments are closed.